Jdi na obsah Jdi na menu
 


Saint Rose Crusaders

3. 8. 2007

Skupina darebáků z mangy, která se nějakým záhadným způsobem dostala k Para-Parám a po odletu cyniklonů převzala velení nad Chimera animals v Tokyu. Všichni z tohoto gangu jsou lidé narozemi se zvláštními schopnostmi, každý s jinými. záhadný Duke se stane velitelem skupiny.

První mise je, dostat Beriinu krev. Důvod je nejasný, ale podle Aizuki Yuuzena chcou prostě jen dostat „Nověnarozeného králíčka s pervektní směsicí krve.“ to je možná důvod, proč divocí Saint Rose Crusaders požírají divoká zvířata...

Chimera animals, které mají pod kontrolou jsou odlišní, než je známe z bojů Ichigo. Vypadají totiž mnohem humanoidněji.

ČLENOVÉ

  • Duke (Dyūku): je velitelem Saint Rose Crusaders. Jeho celkové schopnosti nejsou naznačeny, jen se ví, že jsou velké. V manze se objeví jen schopnost hypnotizovat lidi. Dukovo pohlaví nebylo nikdy potvrzeno.
  • Yuuzen Aizuki (Akizuki Yuuzen), známý také, jako královská výsost. Ovládá učitele na Beriině škole. jeho síly jsou neznámé, ale zdá se, že má dost podobné schopnosti s hypnózou a manipulací myšlenek jako Duke.
  • Utamaro je také znán jako Šťastné dítě. Dokáže manipulovat se zvukem a vytvářet tak zvukové vlny různých druhů.
  • Blue Bayou má zase neuvěřitelnou sílu a energii.
  • Otome Sakuragasumi je též známá jako Sladká Julie. její schopnosti jsou neznámé, ale nejspíš je to něco se zjevem. Podle mnohých je neskutečně inteligentní a zároveň geniální herečka.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář