Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hime Azumi

1. 8. 2007

Manga Tokyo Black Cat Girl vznikla omnohem dřív, než samotné Tokyo Mew Mew. Však spousta postav z Tokyo Mew Mew je vymyšleno podle této mangy. Ichigo má jako vzor Hime Azumi, Masaya Azumina kluka Nodu. A dál také Chimera Animals měli předchůdce, proti kterým muselo být chráněno Tokyo.

jméno: Hime Azumi

alias: Princess Azumi (princezna Azumi)

věk: 13-14 let

datum narození: ?

znamení: ?

pohlaví: žena

váha: ?

výška: ?

míry: ?

typ krve: AB

má ráda: masakrování nepřátel, vaření pro Nodu

barva: černá

zvíře: Černá kočka (Black Cat)

zbraně: žádné nemá, k útoku používá lusknutí prsty nebo ukazováček

útoky: Ichi-Geki-Hitsu-Satsu-Hana-Rai-Ran-Bu (Total Destruction Psycho Fireworks), Man-In-On-Rei-Nobori-Ryu (Rising Dragon Lighting Bolt), Go-Ka-Gen-Ran Urutora Sutamain (Super Special Ultra Starmain)

značka: nemá

kdo ji mluví: ---

typická hláška: „Uhni!“

Azumi má černohnědé vlasy, růžové oči a povahu skoro jako Ichigo, akorátže je to spíš taková drsňačka, než cokoliv jiného. Je silná, jako celý Mew Mew tým dohromady, protože je na to všechno sama, ale zase nemá žádnou specifickou zbraň (pokud nepovažujete váš ukazováček za zbraň). I ohledně své kočičí stránky je silnější než Ichigo. Dokáže vyskočit výš, je rychlejší a má lepší reflexy.

Ke své síle přišla tehdy, když jí její kluk Noda vyznával lásku a ji zasáhl paprsek světla a dal jí schopnost přeměnit se na princeznu Azumi, která může ochraňovat Tokyo proti Bagu.

                Tokyo Black Cat Girl, nová manga:

Obrazek

Azumi přeměněná:

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Margarita, 29. 11. 2009 21:42)

Musím připomenout že se v této manze také objevil Masha a byl tam jako zástupce Galactické policie. A taky mluvil v celých větách:-)